La Chévre PRO a PREBIOTIKA

Neohodnoceno

Doplněk stravy se sladkou kozí syrovátkou a Laktobacily. Synergický účinek doplňku s demineralizovanou sladkou syrovátkou přispívá k rovnováze střevní mikrobioty.

478 Kč
Skladem

Co produkt umí a co získáte Vy?

Tento doplněk stravy je kompletně jiný pro svůj obsah a synergický účinek obsažných látek. Sladká kozí syrovátka přispívá k rovnováze střevní mikrobioty. To vede ke komplexní harmonii a zdraví celého organismu. Největším benefitem je dvojí účinek. PRO a PREBIOTIKA v jedné kapsli jsou moudrým spojením, které vede k umocnění probiotického účinku.

Aktivní látky – jak pro Vás pracují?

Laktóza z kozího mléka (prebiotika) v tlustém střevě slouží k výživě a růstu laktobacilů a bifidobakterií. Laktóza je také zdrojem pro produkci galaktooligosacharidů, které prokazatelně pozitivně ovlivňují aktivitu a životaschopnost střevních mikroorganizmů.

Směs laktobacilů (probiotika). Laktobacily jsou podle posledních vědeckých výzkumů spojovány s ochranou proti patogenním mikroorganismům, modulací imunitního systému, snížením hladiny cholesterolu.

Odborníci hovoří jasně. Shodují se na tom, že kůže je zrcadlem duše a našeho vnitřního světa. Na pokožce sídlí mnohočetná a pestrá mikrobiota, která chrání tělo před proniknutím škodlivých vetřelců do našeho organismu. Kožní mikrobiom spolupracuje se střevním a úlohou obou je udržovat optimální vnitřní i vnější prostředí našeho těla. Zdravotní stimulační vliv laktobacilů je známý již staletí a využívá se při výrobě tradičních kysaných mléčných nápojů v celém světě. Všechny druhy laktobacilů i bifidobakterií využitých v tomto produktu se používají při výrobě kefíru, kumysu a jogurtu.

Pro koho je produkt vhodný?

Pro ženy i muže každého věku, kteří chtějí mít komplexně vyvážený, odolný a zdravý organismus s vysokou imunitou.

Efektivní používání

1-2 kapsle denně, zapít vodou. První měsíc se doporučují 2 kapsle denně. Další měsíce postačí 1 kapsle denně. Balení ve formě pytlíku je ideální na uskladnění i na cesty. Nejúčinnější je brát kapsle nalačno.

Kód Kód: 261
Jméno značky: La Chèvre
Kategorie: Tělo
Hmotnost: 0,025 kg
Zpět do obchodu