PLATINE N - Noční olejové sérum s kyselinou hyaluronovou

Neohodnoceno

Unikátní komplex s  lipofilní kyselinou hyaluronovou je složen z přirozených,  v lidské kůži obsažených hyaluronanů a trygliceridů a dalších  vitalizujících anti-ageing látek. Hydratuje, chrání a posiluje jemnost a hedvábnost pleti. Navozuje velmi příjemný a zklidňující pocit a aktivuje regeneraci pleti.

Je vhodné pro komplexní anti-ageing péči o všechny typy zralé pleti, zvláště citlivé!

915 Kč
Skladem

Detailní popis produktu

Jak působí ?

  • Obsažená lipofilní forma  kyseliny hyaluronové  dokáže prostoupit do té správné vrstvy kůže, kde ovlivňuje tvorbu vlastní zásobárny kyseliny hyaluronové a tím tedy správnou hydrataci pleti.  Je zakomponována do HyaPearl, což je velmi inovativní zakomponování  ve vodě rozpustné kyseliny hyaluronové do oleje.
  • Přírodní nosič kyseliny hyaluronové TRIOLEIN urychluje a usnadňuje prostupnost do pokožky.
  • Klinická studie dokládá hydrataci, podporu kožní bariéry a soudržnost kůže.
  • Koenzym Q10 je látka podobná vitamínům a má na starosti přenos energie buněk a jejich ochranu před volnými radikály-je tedy silným antioxidantem.
  • Extrakt ze Zlaté chaluhy velmi účinně zklidňuje pokožku.
  • Kozí máslo má díky svému jedinečnému složení tuků schopnost pronikat do kůže a pomáhat penetraci účinných látek rozpustných v oleji.
  • Skvalan rostlinného původu je součástí kožního mazu a proto je kůži vlastní a vytváří na ní přirozený ochranný film.
  • Arganový olej je jeden z rostlinných olejů, který má výborné vlastnosti z hlediska penetrace do kůže, má vysoký obsah vitamínu E a fytosterolů, které jsou antioxidanty
  • Jemná hypoalergenní parfemace zpříjemní večerní každodenní použití.

Olejová báze séra jemně uzavře pleť a omezí  ztrátu vody, takže  přirozený hydratační faktor naší pleti je dlouhodobě správně vyladěn.

Zkušenosti

Velmi dobré zkušenosti se sérem mají klientky s problematickou ekzematickou pletí a samozřejmě s vysušenou a dehydratovanou pletí. Při pravidelném používání minimálně po dobu 1 měsíce se stav jejich pleti upravil a pleť byla zase hebká a jemná.

Kód Kód: 2550014
Jméno značky: Le Chaton
Kategorie: Séra
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.015 kg
Typ pleti: Citlivá, alergická pleť, Dehydratovaná pleť se sklony k šupinatění, Suchá pleť, Vrásky
Zpět do obchodu